Naprawa automatycznej skrzyni biegów TraXon i nie tylko!

Masowa produkcja automatycznej skrzyni biegów TraXon potwierdza silną pozycję firmy ZF w branży. Rewolucyjna technologia TraXon – wytrzymała i zarazem lekka – okazała się wyjątkowo trafioną odpowiedzią na stale rosnące na całym świecie zapotrzebowanie na wydajne systemy przekładni.

Automatyczna skrzynia biegów TraXon gwarantuje sprawność do 99,7%, a co za tym idzie wysoki stopień niezawodności, a ponadto mniejsze zużycie paliwa. Wśród nowości technologicznych firmy ZF szczególnie doceniana jest innowacyjna strategia zmiany biegów PreVision GPS, skutkująca znacznymi oszczędnościami energii. Dzięki funkcjom zawartym w systemie automatycznej skrzyni biegów TraXon (AMT) można osiągnąć efektywność energetyczną i wartość pod względem całkowitego kosztu posiadania (TCO). W porównaniu z tradycyjną, ręczną skrzynią biegów, TraXon przyczynia się do nawet 8% redukcji spalania paliwa.

Przywrócimy automatycznej skrzyni biegów TraXon efektywność i niezawodność!

Usterki i awarie zdarzają się nawet najlepszym maszynom. Jeżeli automatyczna skrzynia biegów TraXon w Waszym pojeździe wymaga właśnie naprawy, koniecznie skorzystajcie z usług firmy Mamet!

Nasi wysoko wykwalifikowani mechanicy posiadają wieloletnie doświadczenie w naprawie automatycznej skrzyni biegów TraXon, stale jednak doskonalą swoje umiejętności, aby pozostawać na bieżąco z najnowszymi technologiami. Wybierając nasz warsztat, można mieć pewność, że każda naprawa zostanie przeprowadzona z największą starannością oraz precyzją. Na stanie magazynowym posiadamy najczęściej używane części zamienne, co pozwala szybko i sprawnie spowodować, by Wasze pojazdy powróciły na trasę.

Automatyczna skrzynia biegów TraXon w rękach profesjonalistów

Kiedy zgłosicie się do nas, w pierwszej kolejności przeprowadzimy dokładną kontrolę i przegląd automatycznej skrzyni biegów TraXon w powierzonym nam pojeździe. Nasz zespół zadba o szczegółowe sprawdzenie każdego komponentu, aby zidentyfikować ewentualne problemy i zaproponować odpowiednie rozwiązania. W razie zaistnienia takiej potrzeby wymienimy również olej, dbając pod każdym względem o optymalne działanie systemu.

Pragniemy podkreślić, że naprawy automatycznej skrzyni biegów TraXon przeprowadzamy w zależności od potrzeb zarówno na oryginalnych częściach, jak i zamiennikach. Przed przystąpieniem do naprawy sporządzamy kosztorys. Wcześniejsze zaakceptowanie przez klienta zapewni klarowność cenową.

Jeśli potrzebujecie naprawy lub serwisu automatycznej skrzyni biegów TraXon, skontaktujcie się z Mamet już dziś! Sprawmy razem, by na drogach znajdowały się najbardziej zaawansowane pojazdy ciężarowe!

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata