Naprawa skrzyń Van Hool

Co wspólnego mają duże pojazdy z diamentami? Takie właśnie niezwykłe połączenie odnotowuje w swojej historii belgijska marka Van Hool. Jej założyciel początkowo posiadał przedsiębiorstwo zajmujące się szlifowaniem diamentów. Gdy nadszedł spadek koniunktury na dobra luksusowe, podjął decyzję o całkowitym przebranżowieniu się. Tak powstał Van Hool NV znany dziś z produkcji autokarów, autobusów, trolejbusów, naczep oraz cystern. To pierwszy europejski producent, który dostarczył autobusy miejskie na rynek amerykański. Van Hool rozsławiło także stworzenie prototypu tego rodzaju pojazdu na napęd wodorowy.

Każdy pojazd nawet od najlepszego producenta wymaga regularnych przeglądów, a z biegiem czasu także renowacji. Zespół Mamet wyspecjalizował się w naprawie skrzyni biegów m.in. Van Hool. Tych z Państwa, którzy są posiadaczami pojazdów tej marki, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Naprawa skrzyni biegów Van Hool i inne możliwości w Mamet

W zakres działalności naszej firmy wchodzi nie tylko naprawa skrzyni biegów m.in. Van Hool. Zajmiemy się każdym rodzajem układów napędowych, takich jak skrzynie redukcyjne, osie i tylne mosty. Budowa oraz funkcjonowanie skrzyń biegów nie mają przed nami tajemnic, dlatego bez względu na to, czy Wasz pojazd wyposażony jest w skrzynię automatyczną czy manualną, naszą kadrę tworzą wysokiej klasy specjaliści, którzy zajmą się nią ze znawstwem w pełni kompleksowo. W efekcie tego możemy poszczycić się tym, iż klientami Mamet są właściciele pojazdów ciężarowych, osobowych, szynowych, maszyn rolniczych, budowlanych, górniczych, autobusów i innych pojazdów specjalistycznych

Przed Wami naprawa skrzyni biegów Van Hool lub konieczność przeprowadzenia przeglądu? Poznajcie możliwości Mamet i skontaktujcie się z nami już dziś!

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata