Naprawa skrzyń Eaton

EATON Corporation to dobrze rozpoznawalny, dubliński producent podzespołów i systemów dla różnych gałęzi przemysłu. W Polsce uruchomiony został oddział pod nazwą Eaton Automotive Components Sp. z o.o., który w Tczewie produkuje komponenty dla przemysłu samochodowego, w tym skrzynie biegów do samochodów ciężarowych.

Jeśli pojawił się jakikolwiek problem i niezbędna jest naprawa skrzyni biegów EATON w Waszym pojeździe, możecie liczyć na pomoc fachowców Mamet!

Powierz naprawę skrzyni biegów Eaton specjalistom

Kadra Mamet to profesjonaliści w swojej dziedzinie i zarazem autentyczni pasjonaci w pełni oddani swej pracy. Jako ceniona firma serwisowa świadczymy usługi nie tylko naprawy skrzyń biegów EATON, ale także innych znanych marek. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu oraz renowacji skrzyń automatycznych, a także układów ręcznych.

Komponenty do skrzyni biegów MAN Eaton

Jeśli stoicie przed koniecznością zakupu części zamiennych, nasza firma posiada w swoim asortymencie zarówno oryginalne elementy, jak i wysokiej jakości części oraz zamienniki używane. Interesuje Was nabycie nowych albo regenerowanych skrzyń biegów, sprzęgieł hydrokinetycznych, sterowników hydraulicznych lub mechatronik? A może skrzynia biegów Man EATON albo inne jej warianty właśnie zaczęły szwankować? Koniecznie zgłoście się do nas! Opracujemy dla Was najlepszą ofertę i dzięki bezpośredniej współpracy z producentami zaproponujemy przystępną cenę za nasze usługi. Zdajcie się na Mamet!

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata