Naprawa skrzyń Allison

Historia Allison Transmission rozpoczęła się na początku ubiegłego wieku i związana była z aktywnością w dziedzinie wyścigów samochodowych. Po wybuchu I wojny światowej w przedsiębiorstwie zajęto się obróbką części i narzędzi do silników legendarnego samolotu Liberty. Z kolei po II wojnie profil funkcjonowania firmy powiązany został z transportem cywilnym. To właśnie Allison Transmission jest twórcą pierwszej na świecie automatycznej skrzyni biegów do ciężarówek, samochodów dostawczych i lokomotyw.

Allison zalicza się do marek, w których nasza firma specjalizuje się jeśli chodzi o naprawy układów napędowych.

Naprawa skrzyni biegów Allison? Zdaj się na Mamet!

Jeśli jesteście użytkownikami pojazdu ze skrzynią biegów Allison Transmission, zapewne przekonaliście się sami, że jest to mechanizm słynący z niezawodności, a zarazem prostej obsługi. Jego niewątpliwą zaletą jest także oszczędność w eksploatacji. Allison Transmission jako producent postawił sobie za cel łatwość adaptacji jego wyrobów do potrzeb użytkowników. Dewizą Mamet, jako specjalistycznej firmy zajmującej się przeglądem oraz naprawami układów napędowych – w tym skrzyni biegów automatycznej Allison – jest kompleksowa obsługa serwisowa wszelkiego rodzaju pojazdów: osobowych, ciężarowych, szynowych, maszyn budowlanych, rolniczych, górniczych i innych pojazdów specjalistycznych.

Szeroka oferta komponentów do skrzyni automatycznej Allison

Oprócz prac wykonywanych standardowo w warsztacie wykonujemy również wyjazdy serwisowe, aby dokonać diagnostyki na miejscu u klienta. Zajmujemy się ponadto sprzedażą oryginalnych części zamiennych do skrzyni biegów Allison Transmission i innych, które błyskawicznie dostarczamy zamawiającemu za pośrednictwem wybranych firm kurierskich. Zapraszamy do kontaktu i szczegółowego zapoznania się z naszą szeroką ofertą!

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata