Naprawa skrzyń biegów Renault

Marki Renault chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Firma ta powstała już ponad 100 lat temu, bo w roku 1899. W czym się specjalizuje? Obecnie przede wszystkim w produkcji samochodów osobowych oraz ciężarowych, jednak historia pokazuje, że nie tylko. Powód? Spółka Renault w czasie II wojny światowej opracowywała nawet czołgi. Z biegiem lat sytuacja uległa zmianie i tak oto współcześnie firma ta stała się jednym z głównych graczy w branży samochodowej. Posiadasz pojazd tej marki i szukasz profesjonalnego serwisu? Zajmiemy się naprawą skrzyni biegów Renault w samochodzie ciężarowym — zapraszamy!

Serwis skrzyń biegów Renault

Marka Renault to niekwestionowany lider branży ciężarowej. Udowodniono to już w latach dziewięćdziesiątych, kiedy to na rynek wszedł innowacyjny model Magnum. Czym się charakteryzował? Rekordowo wysoką jak na tamte czasy kabiną, dzięki której kierowca miał dla siebie wiele przestrzeni. Ponadto uwagę zwracały też podzespoły, takie jak silnik bowiem niektóre modele wyposażono w mocne amerykańskie V8 Macka. Warto jednak pamiętać, że oprócz Magnum znane są także takie egzemplarze jak Premium, Range T, Midlum czy dostawcze Master. Między innymi wcześniej wspomnianymi modelami, jak i wieloma innymi zajmuje się nasz serwis. Jeśli jesteście zainteresowani — serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Fachowy serwis skrzyń biegów Renault

W naszym serwisie jesteśmy gotowi podjąć się kompleksowej naprawy skrzyni biegów Renault. W grę wchodzą zarówno reperacje drobnych usterek, jak i możliwość przeprowadzenia gruntownych remontów. W drugim przypadku rozbieramy mechanizm, a następnie skrupulatnie kontrolujemy wydajność każdego podzespołu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż skrzynia biegów nie jest tania, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zregenerować posiadaną przez Was część. A może chodzi o zwykły przegląd? Jeżeli tak, również w takim przypadku jesteśmy gotowi pomóc! Po skończonych pracach chętnie doradzimy też, w jaki sposób dbać o skrzynie biegów, aby jej żywotność była na jak najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Mamet!

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata