Naprawa skrzyni biegów – woj. dolnośląskie

Naprawa skrzyń automatycznych to jedna z usług, z jakiej mogą skorzystać nasi klienci z woj. dolnośląskiego. Oprócz tego podejmujemy się zadań związanych z serwisowaniem, remontem oraz regeneracją tego typu przekładni. Specjalizujemy się w usuwaniu usterek z automatycznych skrzyń biegów zamontowanych w samochodach ciężarowych, aczkolwiek możesz zlecić nam również naprawę przekładni w autach osobowych, autobusach, a nawet maszynach budowlanych, rolniczych i górniczych, a także pojazdach szynowych. Klienci z województwa dolnośląskiego mogą skorzystać z naszych usług także w sytuacji, gdy awarii ulegnie manualna skrzynia biegów w ciężarówce. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółowych informacji na temat naszych usług.

Skuteczna naprawa i regeneracja skrzyni biegów

Mimo że siedziba naszego warsztatu znajduje się w Nowym Luboszu, zachęcamy do skorzystania z usług naprawy skrzyń biegów kierowców z woj. dolnośląskiego. Dysponujemy zaawansowanym sprzętem komputerowym, dzięki któremu jesteśmy w stanie szybko znaleźć źródło problemu i rozpocząć usuwanie usterki. Zapewniamy, że zawsze dostosowujemy odpowiednie metody naprawcze, co przekłada się na skuteczność usług. Nasi klienci często decydują się na regenerację skrzyń biegów automatycznych. Czynność ta ma na celu przywrócenie pełnej sprawności uszkodzonym elementom lub zastąpieniu zniszczonych części nowymi. Naprawiamy skrzynie automatyczne, w których doszło np. do zużycia tarczek i sprzęgła, awarii łożyska lub poziom oleju w przekładni jest zbyt niski.

Jakie przekładnie naprawiamy i regenerujemy?

Klienci z województwa dolnośląskiego mogą zlecić nam regenerację lub naprawę automatycznych skrzyń biegów różnego typu pojazdów, w tym np. ciężarowych i osobowych. Specjalizujemy się głównie w remontach przekładni typu ZF Ecomat, ZF Eccom, ZF WG Ergopower, ZF Ecolife, ZF WG, Volvo automat oraz Allison. W przypadku skrzyń manualnych najczęściej naprawiamy mechanizmy takie jak ZF Ecosplit, ZF Ecomid, ZF Astronic, ZF Etronic, ZF Ecolite, ZF Traxon, Iveco, Mercedes, Scania, Eaton, a także Volvo manual. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

skrzynia biegów automatyczna

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata