Naprawa skrzyń John Deere

John Deere to przedsiębiorstwo będące liderem w technologii rolnej. Wśród produktów oferowanych przez tę firmę znajdują się maszyny rolnicze, budowlane, sprzęt do trawy i zieleni oraz przeznaczony do leśnictwa. Marka John Deere ma za sobą ponad 180-letnie doświadczenie. Jej historia rozpoczęła się w 1837 roku, kiedy pewien kowal z Grand Detour stworzył pierwszy pług z polerowanej stali. Sprzęt ten odmienił życie osadnikom, którzy byli zmuszeni do pracy na twardych glebach preriowych. Jeśli jesteś posiadaczem maszyn marki John Deere, to być może zainteresuje Cię oferta Mamet. Jesteśmy firmą serwisową, która zajmuje się kompleksowym doborem części zamiennych i naprawą skrzyni biegów – także w sprzętach John Deere.

Naprawa skrzyni biegów John Deere – zaufaj Mamet!

Specjalizujemy się w serwisie pojazdów firmy John Deere. Skrzynia biegów jest jednym z najważniejszych elementów w maszynach rolniczych, które pracują przy dużych obciążeniach i jednocześnie osiągają niewielką prędkość. Konieczne jest więc dostosowanie momentu obrotowego do oporu związanego z ruchem maszyny i doczepionego do niej sprzętu. Nasza kadra słynie z profesjonalnego podejścia do swojej pracy. Zapewniamy nie tylko specjalistyczną naprawę skrzyń biegów John Deere – obsługujemy także inne marki. Oferujemy kompleksowy serwis pojazdów ciężarowych, osobowych, szynowych oraz maszyn rolniczych, górniczych budowlanych i innych pojazdów do zadań specjalnych. Zajmujemy się kompleksowym serwisem układów napędowych. Naprawiamy skrzynie biegów – w tym do pojazdów John Deere – zarówno manualne, jak i te automatyczne.

Pracujemy zarówno stacjonarnie, jak i mobilnie. Oferujemy naszym klientom dojazd na wskazane miejsce w celu wykonania przeglądu pojazdu. Potrzebujesz części zamiennych do skrzyni biegów John Deere? Możesz na nas liczyć! Wiele części posiadamy na naszym magazynie, a pozostałe możemy dla Ciebie zamówić. Termin realizacji to mniej niż 72 godziny. Dzięki temu, że współpracujemy bezpośrednio z producentami, jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne ceny i szybkie terminy realizacji.

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata