Regeneracja i naprawa automatycznych skrzyń biegów – kujawsko-pomorskie

Wszystkich kierowców z województwa kujawsko-pomorskiego zachęcamy do skorzystania z usług naprawy automatycznych skrzyń biegów. Czynności w tym zakresie zwykle przeprowadzamy w naszym warsztacie w Nowym Luboszu. Jeżeli jest taka możliwość, to usterki w przekładniach usuwamy u klienta. Zapraszamy również na regenerację skrzyń biegów osoby z woj. kujawsko-pomorskiego. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zleceń, konkurencyjne ceny oraz wysoką skuteczność napraw.

Naprawa skrzyń automatycznych

Podejmujemy się naprawy skrzyń automatycznych w różnego typu pojazdach – samochodach ciężarowych i osobowych, a także autobusach. Jesteśmy w stanie usunąć awarie również z przekładni znajdujących się w pojazdach szynowych i specjalistycznych, a także maszynach górniczych, rolniczych i budowlanych. Usługi w tym zakresie kierujemy do klientów z województwa kujawsko-pomorskiego. Fachowcy zatrudnieni w naszej firmie wykorzystują zaawansowane narzędzia diagnostyczne, które pozwalają na zlokalizowanie przyczyny problemu. Dzięki temu szybciej możemy pozbyć się usterki i zagwarantować długotrwałą wydajność oraz niezawodność mechanizmu. Uzupełnieniem naszej oferty serwisowej jest naprawa skrzyń biegów manualnych.

Regeneracja skrzyń biegów dla klientów z woj. kujawsko-pomorskiego

Jedną z oferowanych przez nas usług jest regeneracja skrzyni biegów. Mogą z niej korzystać kierowcy samochodów osobowych i ciężarowych, a także innych pojazdów z województwa kujawsko-pomorskiego. Głównym celem odnowienia przekładni jest przywrócenie jej oryginalnej wydajności i funkcjonalności. Prace przeprowadzamy w kilku etapach. Pierwszym z nich jest diagnostyka skrzyni biegów. Po rozpoznaniu kłopotów przechodzimy do zastąpienia zużytych części nowymi elementami. To pozwala nam dostosować przekładnię do specyfikacji producenta. Dzięki regeneracji skrzyni biegów klienci z woj. kujawsko-pomorskiego mogą cieszyć się bezpieczną i płynną jazdą.

skrzynia biegów automatyczna

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata