Naprawa skrzyń Iveco

Kraina winorośli, stolica niepowtarzalnych kulinariów, a także kolebka starożytnej cywilizacji — czy można trafniej opisać Włochy? Jasne, że nie! Nie można też zapominać, że ten śródziemnomorski kraj słynie z solidnego wkładu, jeśli chodzi o motoryzacyjne wynalazki. Przykładem jest, chociażby marka Iveco, specjalizująca się w wytwórstwie samochodów dostawczych, ciężarowych, a nawet pojazdów przeznaczonych specjalnie dla wojska. Włoskie konstrukcje na ogół wyposażane są w przekładnie firmy Allison oraz EuroTronic, dzięki czemu każdy klient ma możliwość wyboru tego podzespołu zgodnie ze swoimi potrzebami. A co, jeżeli konieczna okaże się naprawa skrzyni biegów Iveco? Skontaktujcie się z nami — gwarantujemy, że Wam pomożemy niezależnie od tego czy w grę wchodzi automatyczna, czy manuala skrzynia biegów Iveco!

Przegląd, naprawa i regeneracja skrzyń biegów Iveco

Co jest najczęstszym powodem uszkodzeń przekładni w samochodach? Jednym z regularnie wymienianych powodów są oczywiście wszelkiego rodzaju wady fabryczne, ale nie ma co ukrywać — nie zawsze wina leży po stronie producenta. Wycieki olejów, nieprawidłowa eksploatacja, odkształcenie obudowy łożyska czy zużycie pierścieni synchronizatorów. Wcześniej wymienione zdarzenia są jedynie kilkoma z przykładów, po których przyda się naprawa skrzyń biegów. Iveco to nasza specjalność — oddajcie auto do nas, a zyskacie pewność fachowej odnowy przekładni!

W momencie, gdy dostarczycie do nas pojazd z uszkodzoną skrzynią biegów, na początku przeprowadzimy niezbędny przegląd. Dzięki temu — wedle przysłowia — sprawdzimy, co w trawie „piszczy”. Pozwoli nam to określić, jaki element wymaga reperacji albo wymiany. Warto dodać, że w niektórych przypadkach wystarczy uzupełnienie odpowiednich płynów eksploatacyjnych i… to praktycznie wszystko!

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata