Naprawa skrzyń Neoplan

Neoplan to zachodnia marka z długimi tradycjami, która już od lat 90-tych ubiegłego wieku posiadała przedstawicielstwo w Polsce, przekształcone ostatecznie w przedsiębiorstwo Neoplan Sp. z o.o. z własną fabryką w Bolechowie. Produkowane w niej pojazdy wyróżniały się nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, w efekcie czego Neoplany były kupowane jako autobusy miejskie przez największe polskie miasta. Dalsza historia krajowej fabryki Neoplan wiązała się z wykupieniem udziałów przez polskiego współwłaściciela i zmianą nazwy na słynny już dziś w całej Europie Solaris Bus.

Neoplany nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością, a używane autobusy turystyczne chętnie kupowane są do przewozu osób. Nabycie takiego pojazdu z pewnością wiąże się z koniecznością częstszych przeglądów. W firmie Mamet znajdziecie wysokiej klasy specjalistów, którzy fachowo przeprowadzą diagnostykę oraz naprawę skrzyni biegów Neoplan.

Naprawa skrzyni biegów Neoplan? Zaufaj profesjonalizmowi Mamet!

Czeka Was przegląd lub naprawa skrzyni biegów Neoplan? Zaufajcie naszym profesjonalistom, którzy sprawią, że ta kluczowa część pojazdu będzie w 100% sprawna.
Jeśli zaś planujecie zamówić elementy znajdujące się u nas na magazynie, dostawę za pośrednictwem wybranych firm kurierskich zrealizujemy w przeciągu 24 godzin.

W trakcie prac nie korzystamy z pomocy podwykonawców, bazując na naszym bogatym doświadczeniu oraz fachowej wiedzy. Zastanawiacie się, czy diagnostykę można wykonać bez dostarczania pojazdu do naszego warsztatu? Jak najbardziej tak! Jeśli okaże się to możliwe pod względem technicznym, naprawę skrzyni biegów Neoplan staramy się przeprowadzić w miejscu wskazanym przez klienta. Wyjazdy serwisowe w celu ustalenia przyczyny awarii są stałym elementem naszej pracy.

Jako firma specjalizująca się w m.in. naprawach skrzyni biegów Neoplan stawiamy sobie za cel indywidualne podejście do zleceniodawców. Nasze atuty to profesjonalizm kadry pracowniczej, nowoczesny park narzędziowy oraz dbanie o satysfakcję każdego klienta.

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata