Naprawa skrzyń biegów New Holland

New Holland to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która już od 1895 roku stosuje najnowsze rozwiązania technologiczne do produkcji wysokojakościowych pojazdów rolniczych. Są one wydajne, efektywne i ergonomiczne — zapewniają użytkownikom wysoki komfort pracy. W 2018 r. ta renomowana europejska firma świętowała 20 rocznicę swojej działalności w Polsce. Od wielu lat nasi doświadczeni fachowcy Mamet serwisują istotne części maszyn New Holland, którymi bez wątpienia są skrzynie biegów.

Naprawa skrzyni biegów New Holland tylko z fachowcami Mamet

Skrzynie biegów New Holland są długożywotne, ale czasem nawet one wymagają regeneracji lub naprawy. Oba zabiegi wykonuje nasza doświadczona kadra. Używa przy tym najnowszego sprzętu, umożliwiającego specjalistyczną diagnostykę pojazdu. Sprawdzamy w szczególności sprawność układu napędowego, odpowiadającego za płynność mechaniczną jazdy. W przypadku, gdy skrzynia biegów New Holland wymaga regeneracji, specjaliści Mamet reperują uszkodzony komponent. Przywracają mu wtedy właściwe parametry, wymiary i kształty. Jeśli niezbędna jest naprawa skrzyni biegów New Holland, to wymieniamy zepsuty w niej element na nowy.

Niezależnie od rodzaju działań, przebiegają one sprawnie. Nasz warsztat na bieżąco zaopatrujemy w niezbędne do napraw części. Oferujemy także zabiegi pielęgnacyjno-konserwacyjne, które przedłużają żywotność i sprawność maszyn. Gdy skrzynia biegów New Holland wymaga profesjonalnego przeglądu, zapraszamy do naszego warsztatu. Znajduje się on w wielkopolskim Nowym Luboszu, przy ul. Kościańskiej 49.

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata