Naprawa skrzyń biegów ZF AS Tronic

ZF to czołowy, niemiecki producent części motoryzacyjnych, w tym niezawodnych skrzyń biegów do samochodów osobowych. Firma ta zajmuje się także elektryfikacją pojazdów mechanicznych na ogólnoświatową skalę, przyczyniając się do redukcji emisji zanieczyszczeń. Wyposaża ona również samochody w najnowsze systemy i czujniki, które gwarantują kierowcom bezpieczeństwo jazdy. W warsztacie Mamet oferujemy profesjonalną diagnostykę automatycznych skrzyń biegów DAF AS Tronic od ZF wraz z serwisem, regeneracją i naprawą.

Skrzynia biegów ZF AS Tronic — powierz przegląd firmie Mamet

Pilnie potrzebna jest naprawa skrzyni biegów ZF AS Tronic? Zapraszamy do Mamet! Dokonujemy przeglądu skrzyni biegów ZF AS Tronic przy użyciu specjalistycznego sprzętu komputerowego. Badając układ napędowy – w szczególności działanie przekładni – lokalizujemy źródło usterki, diagnozujemy problem i dobieramy metodę naprawczą. Wykonujemy regenerację, gdy znaleziony, wadliwy komponent wymaga przywrócenia prawidłowych parametrów bądź też naprawę uszkodzonej skrzyni biegów ZF AS Tronic. Wymienimy zepsuty sterownik AS Tronic na nowy. Dysponujemy sterownikami AS Tronic po regeneracji. Wszystkie wymagane zabiegi sprawnie przeprowadzają specjaliści Mamet, którzy od wielu lat są doświadczeni w obsłudze serwisowej pojazdów tej renomowanej marki. Prócz tego oferujemy profesjonalny serwis auta wraz z całościowym przeglądem sprawnościowym. Na serwis skrzyni biegów ZF AS Tronic zapraszamy więc do naszego warsztatu Mamet, mieszczącego się w Nowym Luboszu w województwie wielkopolskim, przy ul. Kościańskiej 49.

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata