Naprawa skrzyń biegów ZF AS Tronic

ZF to czołowy, niemiecki producent części motoryzacyjnych, w tym niezawodnych skrzyń biegów do samochodów osobowych. Firma ta zajmuje się także elektryfikacją pojazdów mechanicznych na ogólnoświatową skalę, przyczyniając się do redukcji emisji zanieczyszczeń. Wyposaża ona również samochody w najnowsze systemy i czujniki, które gwarantują kierowcom bezpieczeństwo jazdy. W warsztacie Mamet oferujemy profesjonalną diagnostykę automatycznych skrzyń biegów DAF AS Tronic od ZF wraz z serwisem, regeneracją i naprawą.

Skrzynia biegów ZF AS Tronic — powierz przegląd firmie Mamet

Dokonujemy przeglądu skrzyni biegów ZF AS Tronic przy użyciu specjalistycznego sprzętu komputerowego. Badając układ napędowy – w szczególności działanie przekładni – lokalizujemy źródło usterki, diagnozujemy problem i dobieramy metodę naprawczą. Wykonujemy regenerację, gdy znaleziony, wadliwy komponent wymaga przywrócenia prawidłowych parametrów bądź też naprawę uszkodzonej skrzyni biegów ZF AS Tronic. Wtedy wymieniamy w niej zepsuty element na nowy. Oba te zabiegi sprawnie przeprowadzają specjaliści Mamet, którzy od wielu lat są doświadczeni w obsłudze serwisowej pojazdów tej renomowanej marki. Prócz tego oferujemy profesjonalny serwis auta wraz z całościowym przeglądem sprawnościowym. Na serwis skrzyni biegów ZF AS Tronic zapraszamy więc do naszego warsztatu Mamet, mieszczącego się w Nowym Luboszu w województwie wielkopolskim, przy ul. Kościańskiej 49.

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

„MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata