Naprawa skrzyni biegów Liebherr

Mamet przez wielu zadowolonych klientów jest rekomendowany jako grono wysokiej klasy specjalistów w zakresie naprawy skrzyni biegów Liebherr.

Liebherr to niemiecki koncern inżynieryjny, założony w 1949 roku przez Hansa Liebherra. Przez lata pełnego sukcesów funkcjonowania zdobył renomę jako wiarygodny i zaufany producent maszyn, cieszący się uznaniem w tak różnorodnych dziedzinach, jak budownictwo i górnictwo. Jedną z najważniejszych gałęzi działalności jest rozwijanie technologii transportowej.

Firma Liebherr jest znana ze swojej innowacyjności, wysokiej jakości wyrobów oraz precyzji wykonania. Koncentruje się na ciągłym doskonaleniu procesów oraz projektowaniu rozwiązań odpowiadających na współczesne wyzwania branżowe. Producent posiada liczne zakłady produkcyjne i oddziały na całym świecie, co umożliwia mu dostarczanie swoich wyrobów na globalną skalę.

Naprawa skrzyni biegów Liebherr – troszczymy się o długoterminowe partnerstwo

Jako firma z tradycjami, Mamet kładzie duży nacisk na długoterminowe partnerstwo zarówno z klientami, jak i dostawcami. Jesteśmy profesjonalistami w branży, dlatego starannie dbamy o posiadanie komponentów niezbędnych do naprawy skrzyni biegów Liebherr w naszym dobrze zaopatrzonym magazynie. Dzięki przemyślanym stanom magazynowym oraz efektywnej logistyce możemy zagwarantować, że większość napraw zostanie przeprowadzona w przeciągu 5 dni roboczych. Cenimy Wasz czas i zależy nam na tym, aby Wasz pojazd mógł jak najszybciej wrócić do pełnej wydajności.

Mamet dysponuje odpowiednim sprzętem oraz narzędziami potrzebnymi do skutecznej naprawy skrzyni biegów Liebherr. Pasja do motoryzacji i zaangażowanie w wykonywaną pracę dają pewność, że powierzenie samochodu naszym mechanikom będzie trafną decyzją!

Posiadamy know-how w zakresie naprawy skrzyni biegów Liebherr!

Skorzystajcie ze specjalistycznych usług Mamet w zakresie naprawy skrzyni biegów Liebherr! Nasza firma dąży do nawiązywania i utrzymywania bezpośrednich relacji z producentami, co przekłada się na liczne korzyści dla naszych klientów. Zlecając nam naprawę skrzyni biegów Liebherr, można być pewnym, że korzystamy z oryginalnych elementów. Nasi eksperci pomogą też w doborze odpowiednich części zamiennych do konkretnego modelu samochodu. Dzięki naszemu pośrednictwu usługobiorcy Mamet nabywają komponenty wysokiej jakości, idealnie pasujące do danego pojazdu.

Potrzebne prace zostaną przeprowadzone przez mechaników posiadających bogate doświadczenie w naprawie skrzyni biegów Liebherr. Dzięki specjalistycznemu know-how możemy zapewnić, że nasza obsługa jest kompleksowa, a przedstawiony kosztorys – rzetelny i niewygórowany.

Zaufajcie naszemu zaangażowaniu w naprawę skrzyni biegów Liebherr!

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata