Naprawa skrzyń Grodzisk

Choć jednemu z producentów pochodzących ze Szwecji udało się stworzyć auto, w którym skrzynia biegów ma znikome znaczenie, to jednak na pewno nie da się powiedzieć, że z tego mechanizmu raz na zawsze zrezygnowano. Wprost przeciwnie — konstruktorzy stale szukają sposobów na ograniczenie straty mocy, jak i negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Mimo że przekładnie są raz po raz udoskonalane, ich wytrzymałość ma swoje granice. Co wtedy zrobić? Na pewno się nie zamartwiać, a działać — oddać mechanizm w nasze ręce, bo regeneracja oraz naprawa skrzyni biegów w Grodzisku to dla nas pestka!

Kompleksowa naprawa układów napędowych — Grodzisk i okolice

Wasze auto osobowe zostało wyposażone w automatyczną przekładnię? A może posiadacie flotę samochodów ciężarowych, w których zainstalowano manualne skrzynie biegów? Jeżeli właśnie tak jest, na pewno zainteresują Was nasze usługi! Co proponujemy? Jako uznany serwis skrzyni biegów — naprawy, przeglądy, ale też regenerację wyeksploatowanego sprzętu! Jeśli jesteś właścicielem pojazdu ciężarowego wyposażonego w manualną skrzynię biegów, z chęcią zaoferujemy Ci pomoc w przywróceniu jej do dawnej sprawności. W naszej pracy posługujemy się profesjonalnym sprzętem i częściami zamiennymi od sprawdzonych producentów. Gwarantujemy szybką realizację powierzonych nam prac.

Od czego zaczynamy, gdy tylko oddacie skrzynie pod nasze „skrzydła”? Kluczem do efektywnej naprawy jest oczywiście przegląd. Podczas tej czynności upewnimy się, w czym tkwi przysłowiowy szkopuł, a także, czy wystarczy dany element odnowić, czy mimo wszystko nadaje się tylko i wyłącznie do wymiany. Jako że nasz serwis skrzyń automatycznych i manualnych funkcjonuje od długiego czasu, zyskaliśmy niezbędne doświadczenie, pozwalające nam na kontrolę praktycznie każdego, nawet najmniejszego elementu.

Remont i naprawa automatycznej skrzyni biegów — czy warto?

Automatyzacja otacza nas niemalże zewsząd i podobnie jest z samochodami, a konkretniej z ich przekładniami. Jeśli nasze auto zostało w nie zaopatrzone, warto dbać, aby nie uległa ona uszkodzeniu. Dlaczego? Ponieważ naprawa skrzyni biegów automatycznych wiąże się z dużymi kosztami. Jednak co, gdy mimo wszystko dojdzie do awarii? W takim przypadku nasz serwis automatycznych skrzyń biegów okaże się strzałem w dziesiątkę!

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata