Naprawa skrzyń Case

Case IH to amerykańska firma, będąca w czołówce największych na świecie producentów maszyn rolniczych. Jej siedziba znajduje się w Racine, w stanie Wisconsin. Ich pojazdy są wyposażone w nowoczesne innowacje technologiczne, dzięki czemu zyskały szczególne uznanie u przedsiębiorców z Europy. Za pośrednictwem dystrybutorów są one eksploatowane na całym tym kontynencie. Marka Case IH jest ceniona przez Amerykańskie Towarzystwo Inżynierów Rolnictwa i Biologii ASABE. Została ona nagrodzona m.in. za stworzenie ciągnika Magnum AFS Connect, wyposażonego w funkcjonalne elementy o możliwości indywidualnej konfiguracji. Profesjonalna firma Mamet serwisuje skrzynie tej światowej marki.

Skrzynia biegów Case – przegląd, regeneracja i naprawa

Skrzynia biegów Case jest najważniejszą częścią przekładniową pojazdu, odpowiedzialną za jego mechaniczną płynność jazdy. Odkształcenie się obudowy łożyska i zużycie synchronizatorów to jedne z wielu źródeł jej usterek. Odszukaniu właściwej przyczyny służy przegląd, pozwalający ocenić stan żywotny części maszynowych. Niektóre z nich mogą wymagać regeneracji, czyli ponownego przywrócenia im sprawności. Tym elementom mechanicy Mamet nadają odpowiednie parametry, kształty i wymiary. Czasem niezbędna okazuje się naprawa skrzyni biegów od Case. Wówczas wymieniamy zepsute komponenty. Wykonujemy też zabiegi konserwacyjne maszyn, które zmniejszają ryzyko pojawienia się usterek. Zapraszamy kierowców pojazdów tej renomowanej marki do naszego warsztatu w Nowym Luboszu, na ul. Kościańską 49. Działamy w Wielkopolsce dla kierowców z całej Polski.

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata