Naprawa skrzyń biegów JCB

Brytyjska firma JCB specjalizuje się w produkcji agregatów prądotwórczych oraz ergonomicznych maszyn budowlanych i rolniczych. Nazwa tego renomowanego przedsiębiorstwa to inicjały jej założyciela Josepha Cyrila Bamforda, który w 1953 r. skonstruował pierwszą na świecie koparko-ładowarkę, rewolucjonizując tym samym przemysł budowlany. Od tego czasu firma ta wyprodukowała mnóstwo innych maszyn, wyróżniających się znakomitą wydajnością. Niezawodny sprzęt tej marki – w szczególności skrzynie biegów JCB – od lat serwisujemy w warsztacie Mamet.

Regeneracja, przegląd i naprawa skrzyni biegów JCB w Mamet

Naprawa skrzyni biegów JCB jest przeprowadzana przez naszych doświadczonych fachowców, wyspecjalizowanych w mechanice pojazdowej. Badając układ napędowy przy użyciu specjalistycznego sprzętu możemy szybko zlokalizować usterkę i wymienić zepsuty komponent na nowy. Jeśli skrzynia biegów JCB wymaga regeneracji, przywracamy jej fabryczną sprawność. Klient otrzymuje od nas także zalecenia do dalszej eksploatacji pojazdu, które gwarantują mu długą żywotność. Naprawa skrzyni biegów JCB to tylko jeden z wielu obszarów naszej działalności, ponieważ oferujemy także profesjonalną i całościową diagnostykę maszyn tej marki. Na serwis pojazdów i przegląd skrzyni biegów JCB zapraszamy więc do naszego renomowanego warsztatu Mamet, który znajduje się w Nowym Luboszu, przy ul. Kościańskiej 49.

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata