Naprawa skrzyń automatycznych i manualnych Mercedes

Mercedes-Benz należy do najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Przez wiele osób uważana jest do tej pory za synonim ekskluzywności. Jej historia liczy ponad 100 lat. Mercedes znany jest z produkcji samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych i autobusów. Od lat niezmiennie plasuje się na wysokich miejscach w rankingach aut premium najchętniej kupowanych w Polsce. Marka nie nastawia się jednak tylko na bardzo zamożnych klientów. Produkuje pojazdy różnych klas i typów, dlatego tak często można zaobserwować je na polskich drogach. Szukasz sprawdzonego serwisu pojazdów tej marki? Jesteśmy do twojej dyspozycji. Specjalizujemy się w profesjonalnej naprawie i regeneracji skrzyni biegów Mercedes. Obsługujemy wszystkie pojazdy tej marki, dlatego możesz liczyć na naszą pomoc niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem samochodu osobowego, ciężarowego, czy autobusu.

Fachowa naprawa manualnej skrzyni biegów Mercedes

Niemieckie auta nie bez powodu uchodzą za jedne z najbardziej solidnych. Bardziej wiekowe modele uważane są za niezwykle trwałe i odporne na starzenie, z kolei te nowsze stanowią obiekt pożądania kierowców z różnych zakątków świata. Nie oznacza to jednak, że nie mogą one ulegać awariom. W przypadku uszkodzenia skrzyni biegów należy jak najszybciej skorzystać z pomocy specjalistów. Znajdziesz ich w Mamet.

Specjalizujemy się w naprawie manualnej skrzyni biegów w pojazdach Mercedes – ciężarowych, dostawczych i autobusach. Nasza oferta nie ogranicza się jednak tylko do tej marki. Kompleksowo zajmiemy się serwisem układów napędowych różnych firm. Właścicielom samochodów ciężarowych umożliwiamy skorzystanie także z usługi naprawy manualnej skrzyni biegów marki Mercedes. W pozostałych pojazdach naprawiamy przekładnie automatyczne. Oprócz napraw w naszej ofercie znajdziesz regenerację skrzyni biegów Mercedes. Obejmuje ona wnikliwą diagnostykę i wymianę zużytych elementów na nowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych fachowców jesteśmy w stanie zagwarantować szybką realizację Twojego zalecenia i korzystne ceny.

Naprawa automatycznych skrzyń biegów Mercedes – szybka i skuteczna usługa

Skrzynie automatyczne pojazdów marki Mercedes należą do tych o stosunkowo skomplikowanej budowie. Składają się z setek części, które powinna wyróżniać bardzo dobra jakość. W przeciwnym razie będą występowały usterki. Skuteczna naprawa skrzyń automatycznych Mercedes wymaga sporej wiedzy, specjalistycznego wyposażenia i dużego doświadczenia. Wszystko to jest w stanie zapewnić Ci Mamet. Sprawdzimy, czy naprawy wymaga sterownik, czy też inny element manualnej, czy automatycznej skrzyni biegów Mercedes. Zapraszamy do kontaktu! Sprawimy, że Twój pojazd odzyska dawną sprawność.

naprawa automatycznej skrzyni biegów

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata