Naprawa skrzyń Leszno

Leszno jest miejscowością zlokalizowaną pomiędzy dwoma dobrze znanymi miastami o dużym znaczeniu gospodarczym — między Poznaniem a Wrocławiem. Nic więc dziwnego, że przez Leszno dzień w dzień przejeżdża cała masa pojazdów — zarówno osobówek, jak i ciężarówek. A co, jeżeli ulegną one uszkodzeniu? Jeżeli w grę wchodzi naprawa układów napędowych albo remont skrzyni biegów — służymy pomocą!

Regeneracja skrzyń biegów automatycznych i manualnych — Leszno i okolice

Skrzynia biegów to jeden z podstawowych elementów w każdym układzie napędowym. To właśnie dzięki wcześniej wspomnianej przekładni potencjał drzemiący w silniku zostanie wykorzystany w 100%. Jej uszkodzenie może z kolei doprowadzić nawet do unieruchomienia auta. W takim przypadku, jako doświadczony serwis skrzyń biegów automatycznych oferujemy Wam pomoc w każdej sytuacji! Wystarczy, że się z nami skontaktujecie!

A może w grę wcale nie wchodzi naprawa, a regeneracja automatycznej skrzyni biegów? Ot, przeczyszczenie elementów, wymiana niezbędnych, wyeksploatowanych dotychczas olejów bądź kalibracja przekładni? Żaden problem — także i tym się zajmiemy! Serwis automatycznych skrzyń biegów Mamet to miejsce, w którym możecie liczyć na odświeżenie przekładni od A do Z, bo od najmniejszej części aż po obudowę.

Mamet to także kompleksowe usługi napraw i regeneracji manualnej skrzyni biegów realizowane dla właścicieli pojazdów ciężarowych. Remontujemy przekładnie takich marek jak ZF, Volvo, Scania i Mercedes. Zaufaj naszym specjalistom i powierz nam skrzynię biegów, a unikniesz konieczności wykonywania kosztowniejszych napraw wynikających z zaniedbania tego podzespołu. 

Naprawa przekładni to dla nas pestka!

Skrzynia biegów — jej naprawa, regeneracja, a także regulacja — to, mówiąc krótko, nasza specjalność! Jako mieszkańcy Leszna chcielibyście skorzystać z naszych usług? A może podczas trasy akurat w okolicach wcześniej wspomnianego miasta doszło do awarii i nie możecie dalej jechać? Zadzwońcie do nas, a dokonamy naprawy skrzyni biegów — automatycznej, jak i manualnej!

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata