Regeneracja i naprawa skrzyni biegów – zachodniopomorskie

Szukasz specjalistów, którzy zajmują się naprawą oraz regeneracją skrzyń biegów? Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty. Usługi w tym zakresie kierujemy m.in. do klientów z województwa zachodniopomorskiego. Najczęściej naprawiamy automatyczne przekładnie, aczkolwiek podejmujemy się również odnowienia modeli manualnych. Wyróżnia nas dokładność, krótkie terminy, a do tego zapewniamy konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy!

Serwis skrzyń automatycznych

Działalność naszego warsztatu obejmuje przede wszystkim naprawę skrzyń automatycznych. Z usług tych mogą korzystać osoby z woj. zachodniopomorskiego. Tego rodzaju przekładnie serwisujemy niemalże we wszystkich pojazdach. Zwykle są to ciężarówki, osobówki i autobusy. Czasami naprawiamy skrzynie znajdujące się w pojazdach szynowych, maszynach górniczych, budowlanych oraz rolniczych. W autach ciężarowych serwisujemy również przekładnie manualne. Podczas napraw wykorzystujemy części zamienne od sprawdzonych producentów. W naszej ofercie znajdują się m.in. tarcze cierne, miski olejowe, elektrozawory, kosze sprzęgłowe, filtry, komplety tarcz, uszczelnienia, płyty separacyjne, a także oleje do skrzyni biegów. Dzięki temu, że w magazynie mamy wiele elementów do różnych modeli przekładni, prace serwisowe wykonujemy szybko. Jeśli szukasz sprawdzonego warsztatu samochodowego, który podejmie się naprawy automatycznej skrzyni biegów u klienta w woj. zachodniopomorskim, zapraszamy do kontaktu.

Kompleksowe odnawianie skrzyni biegów

Nie zawsze uszkodzenia przekładni są na tyle poważne, aby konieczny był jej generalny remont. W przypadku mniejszych awarii przeprowadzamy regenerację skrzyni biegów. Odnowienie mechanizmu ma na celu przywrócenie sprawności uszkodzonych lub wyeksploatowanych elementów. Korzystając z naszych usług, unikniesz poważniejszych problemów z przekładnią, których wyeliminowanie jest droższe. Podczas regeneracji skrzyni biegów najczęściej wymieniamy osłony, łożyska opasek uciskowych, pierścienie oraz inne części, które są narażone na zużycie. Oprócz tego czyścimy wszystkie elementy mechanizmu i regulujemy wszelkie luzy. Gwarantujemy, że dzięki nam żywotność przekładni zostanie wydłużona.

skrzynia biegów automatyczna

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata