Naprawa skrzyń Volvo

Na 100% każdy fan motoryzacji kojarzy markę Volvo. Pochodząca ze Szwecji​ firma wielu osobom kojarzy się z niezawodnością, bezpieczeństwem, ale też — o czym nie można zapomnieć — z ergonomią i przemyślanym designem. Interesującym faktem o Volvo jest historia związana z pasami bezpieczeństwa. Mianowicie, to właśnie ten szwedzki producent raz na zawsze wprowadził pasy do seryjnej produkcji, 3 lata po zakończonej ówcześnie fiaskiem próbie Forda. Właśnie z tego względu pojazdy Volvo są po dziś dzień uważane za jedne z najbezpieczniejszych maszyn na świecie. Nie można też zapomnieć o reszcie mechaniki — silniku czy innowacyjnej przekładni opracowanej przez Szwedów. Dlaczego o tym wspominamy? Ponieważ jedną z naszych specjalności jest naprawa skrzyń biegów Volvo!

Naprawa skrzyni biegów Volvo — skrzynie biegów w ciężarówce i osobówce

Volvo to jeden z producentów, który słynie z nowatorskiego podejścia do wytwarzanych pojazdów. Czym się to objawia? Oczywiście charakterystycznym designem, ale też aspektami stricte mechanicznymi — chodzi na przykład o skrzynie biegów. Volvo zaprojektowało coś zupełnie „świeżego” — przekładnie l-Shift, w których to jedno sprzęgło obsługuje biegi parzyste, a drugie nieparzyste. W przypadku aut ciężarowych kierowcy zawodowi mogą liczyć na jeszcze jedną ciekawą innowację. Co takiego? Tak zwane biegi pełzające. Dzięki nim nie trzeba martwić się nierównym podłożem czy wysokotonażowymi ładunkami ponadgabarytowymi — siła generowana po wybraniu „pełzających” przełożeń bez żadnego problemu pozwoli na uciągnięcie praktycznie wszystkiego i wszędzie. A co, jeśli nastąpi awaria? Skontaktujcie się z nami, a uporamy się z problemem raz-dwa! 

Zajmiemy się naprawą skrzyni biegów manualnej lub automatycznej w Twoim pojeździe ciężarowym. Jesteś właścicielem samochodu osobowego? Również możesz liczyć na naszą pomoc. Specjalizujemy się w naprawach skrzyń automatycznych w samochodach osobowych różnych marek. Zapraszamy do kontaktu!

Profesjonalna naprawa skrzyń automatycznych Volvo

Nie da się ukryć, że automatyczne przekładnie są wyjątkowo wygodne. Ot, wystarczy przesunąć lewarek na D (Drive) albo R (Reverse), a auto ruszy w określonym kierunku, zmieniając biegi bezobsługowo. Trzeba jednak liczyć się z możliwością ewentualnych usterek. Naszym zadaniem jest pomóc Wam w każdym momencie. Sprawdzimy, czy awarii uległo sprzęgło, zębatki, wał albo inne podzespoły konstrukcji Volvo. Automatyczne skrzynie biegów zostaną przez nas „prześwietlone” wzdłuż i wszerz!

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata