Naprawa skrzyń Deutz Fahr

Deutz-Fahr to niekwestionowany lider na rynku ciągników i innych maszyn rolniczych. Pojazdy mechaniczne tej renomowanej, niemieckiej marki – należącej do włoskiego koncernu SAME Deutz-Fahr – wyróżniają się nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Mocne klimatyzatory, kabiny amortyzowane i przemyślane sekcje wyjść hydraulicznych to tylko część innowacji, dzięki którym zyskują one ogólnoświatową sławę. Profesjonalna firma Mamet z nieskrywaną dumą świadczy serwis i naprawę skrzyni biegów marce Deutz-Fahr.

Profesjonalna naprawa skrzyni biegów Deutz-Fahr w Mamet

Choć skrzynia biegów Deutz-Fahr jest długowieczna, zdarza się, że wymaga ona przeglądu. Jest najważniejszą częścią przekładniową pojazdu, odpowiedzialną za płynność ruchu. Gdy przedsiębiorca odczuwa zmianę w poruszaniu się pojazdu, powinien oddać go na serwis. Czasem konieczna jest naprawa skrzyni biegów Deutz-Fahr, którą w warsztacie Mamet przeprowadzają doświadczeni specjaliści. Jest ona wykonana sprawnie, ponieważ posiadamy szeroką wiedzę o układzie jezdnym maszyn rolniczych od Deutz-Fahr. Oferujemy również zabiegi konserwacyjne dla skrzyni biegów Deutz-Fahr, które przedłużają sprawność pojazdu. Zapraszamy do naszego warsztatu Mamet, znajdującego się w Nowym Luboszu, przy ul. Kościańskiej 49. Działamy w Wielkopolsce dla kierowców z całej Polski.

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata