Naprawa skrzyń biegów Kościan

Skrzynia biegów to jeden z najważniejszych podzespołów obecnych w pojeździe. Jej głównym zadaniem jest optymalne wykorzystanie mocy pochodzącej z silnika i przełożenie jej na napęd pojazdu. Jednakże nawet podzespoły od renomowanych producentów mogą ulegać awariom. Zwykle wiążą się one z niewłaściwym sposobem eksploatowania pojazdu. Jednak winę mogą mieć również powstałe na etapie produkcji wady konstrukcyjne. W celu regeneracji lub naprawy automatycznej i manualnej skrzyni biegów skorzystaj z oferty Mamet. Kościan to jeden z obszarów, na których działamy.

Konieczny remont skrzyni biegów? Działamy w Kościanie i okolicach!

Specjalizacją firmy Mamet jest kompleksowa naprawa układów napędowych. Od lat zajmujemy się takimi pracami, jak regeneracja skrzyń biegów manualnych i automatycznych, tylnych mostów, osi itp. Z naszej oferty mogą skorzystać właściciele różnego typu pojazdów. Głównym obszarem naszych działań są automatyczne skrzynie biegów pochodzące z samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych. Jednak właścicielom pojazdów ciężarowych jesteśmy w stanie zapewnić również profesjonalny serwis przekładni manualnych.  Nasza kadra to fachowcy, którzy swoje doświadczenie zdobywali w autoryzowanych serwisach, działach technicznych znanych i szanowanych firm. Nasze zaangażowanie przekłada się na ciągle poszerzające się grono zadowolonych klientów. Serwis skrzyni biegów Mamet większość prac wykonuje w ciągu 5 dni roboczych. Dzięki szerokiemu asortymentowi części zamiennych, które mamy na stanie magazynowym, nie trzeba długo czekać za dostawą poszczególnych komponentów.

Regeneracja automatycznych skrzyń biegów — jak przebiega?

Serwis Mamet oprócz napraw proponuje swoim klientom regenerację automatycznych skrzyń biegów. Pozwala ona na uniknięcie poważniejszego uszkodzenia podzespołu dzięki wcześniejszej wymianie zużytych i wadliwie działających części. Proces regeneracji obejmuje zwykle wymianę osłon, pierścieni, łożysk opasek uciskowych i innych elementów podatnych na zniszczenia. Cały podzespół jest ponadto czyszczony, a przed ponownym złożeniem regulowane są wszystkie luzy. Oferowana w naszym serwisie regeneracja skrzyń automatycznych sprawia, że żywotność przekładni znacznie się wydłuża, a kierowca nie musi obawiać się nagłego wystąpienia awarii.

Zależy Ci na szybkim i sprawnym serwisie skrzyni biegów? A może potrzebujesz części zamiennych do automatycznych przekładni? Skorzystaj z naszych usług oferowanych dla mieszkańców miasta Kościan. Skontaktuj się z nami w celu umówienia dogodnego terminu.

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata