Naprawa skrzyń Solaris

Solaris Bus to jeden z niekwestionowanych liderów w Europie, specjalizujący się w produkcji autobusów i trolejbusów. Wyprodukowane pod szyldem tej marki pojazdy liczy się już w dziesiątkach tysięcy. Firma z dumą może o sobie powiedzieć, że jej autobusy stanowią trzon floty komunikacji miejskiej wielu europejskich miast. Stawianie na innowacyjność i poszukiwanie rozwiązań sprzyjających dbaniu o środowisko przyniosło temu renomowanemu producentowi liczne nagrody za prezentowaną jakość oraz prekursorstwo. Jako profesjonalna firma oferujemy w zakresie naszych usług także naprawy skrzyni biegów Solaris.

Naprawa skrzyni biegów z Solaris? Zajmiemy się tym fachowo!

Zgrzytanie podczas zmiany biegów, luźny drążek, charakterystyczne puknięcia, “wycie” podczas jazdy – są to niestety charakterystyczne objawy mogące świadczyć o tym, że czeka Was naprawa skrzyni biegów w Waszym Solarisie. Z całą pewnością nie powinno się ich ignorować, ponieważ zaniedbana usterka z dużym prawdopodobieństwem będzie generować kolejne uszkodzenia. Długa jazda z niesprawną skrzynią biegów może w przykry sposób skończyć się przykładowo zepsuciem całej przekładni.

Choć zwykle naprawa skrzyni biegów Solaris kojarzy się z dużymi wydatkami, nasi doradcy zrobią wszystko, żeby zminimalizować jej koszty. W pierwszej kolejności przeprowadzimy dokładną diagnostykę, by precyzyjnie wysondować przyczynę awarii. Przed rozpoczęciem prac przedstawimy kosztorys, abyście mogli zadecydować m.in. o użyciu nowych lub regenerowanych części zamiennych o najwyższej jakości. Nasza działalność opiera się o bezpośrednią współpracę z producentami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować klientom przystępne ceny oraz szybkie dostawy.

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata