Naprawa skrzyń Autosan

Autosan to marka z kilkusetletnią tradycją, ponieważ jego historia sięga aż 1832 r. Kowalsko-kotlarski zakład rzemieślnicy przekształcił się z biegiem lat w znaczącą fabrykę wagonów i maszyn. Wytwarzane tu były nadwozia osobowe i do samochodów pożarniczych na bazie podwozi angielskiego Bedforda i włoskiego Fiata. Autosan kojarzony dziś przede wszystkim z autobusami, swój pierwszy prototyp tego pojazdu stworzył w latach 50-tych ubiegłego wieku. Obecnie producent działa jako Autosan Sp. z o.o. w Sanoku.

Jeśli korzystacie ze sprzętu tego wytwórcy, nasza firma serwisowa kompleksowo zajmie się doborem właściwych części zamiennych oraz naprawą skrzyni biegów Waszego Autosana.

Mamet to naprawa skrzyni biegów Autosana skuteczna i szybka

Dlaczego rekomendowane jest skorzystanie z usług doświadczonego zespołu Mamet w zakresie naprawy skrzyni biegów Autosanów? Ponieważ w naszej działalności dbamy o nawiązywanie oraz utrzymywanie współpracy bezpośrednio z producentami. W efekcie tego części, które musimy u nich zamówić, sprowadzimy i dostarczymy Wam w ciągu zaledwie 72 godzin. Oczywiście jako profesjonaliści, najbardziej typowe elementy skrzyń biegów zawsze posiadamy w naszym magazynie. Dzięki przemyślanym stanom magazynowym oraz sprawnej logistyce możemy gwarantować klientom, że zdecydowaną większość naszych napraw przeprowadzimy w terminie 5 dni roboczych.

Zawsze, gdy zależy Wam na skutecznej naprawie skrzyni biegów Autosana wykonanej w szybkim czasie, koniecznie zgłoście się do nas! Zajmiemy się Waszym pojazdem ze znawstwem oraz autentyczną pasją. Skorzystajcie z naszego doświadczenia oraz zasobów i zamówcie potrzebne Wam części zamienne w Mamet już dziś!

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata