Naprawa skrzyń automatycznych i manualnych Wielkopolska

Wykonujemy regenerację, remont, a także serwis skrzyń biegów automatycznych Zajmujemy się również naprawą skrzyń manualnych w samochodach ciężarowych. Choć działamy w Wielkopolsce, z naszych fachowych usług korzystają kierowcy z całej Polski. W Mamet oferujemy również naprawę układów hamulcowych, poprzedzoną wnikliwą diagnostyką podzespołów

Fachowa naprawa i regeneracja automatycznej skrzyni biegów

Przeprowadzamy serwis automatycznych skrzyń biegów z użyciem sprzętu komputerowego. Uskutecznia on lokalizowanie źródła usterki, diagnozowanie problemu oraz dobieranie metod naprawczych. Samodzielne szukanie przyczyn złej pracy skrzyni biegów jest czasochłonne i wymaga od kierowcy dużej wiedzy o działaniu przekładni. Specjaliści Mamet dzięki doświadczeniu i umiejętnościom są w stanie sprawnie odnaleźć źródło usterki. Często niezbędna okazuje się regeneracja automatycznych skrzyń biegów, oferowana w naszym warsztacie w Wielkopolsce. Polega ona na przywróceniu sprawności zniszczonym lub uszkodzonym elementom auta. Z kolei przy naprawie skrzyń biegów automatycznych, świadczonej w Mamet, eliminujemy usterkę, wymieniając zepsuty komponent.

Sprawny serwis, remont i regeneracja manualnej skrzyni biegów w samochodach ciężarowych — działamy w Wielkopolsce

Nasz warsztat jest wyposażony w części samochodowe do pojazdów ciężarowych różnych marek, więc serwis skrzyni biegów m.in. w Wielkopolsce potrafimy wykonać bardzo szybko. To zasługa zgranego zespołu Mamet, stworzonego z doświadczonych fachowców. Od lat zajmujemy się regeneracją i naprawą skrzyni biegów manualnych samochodów ciężarowych, szukając usterki w mechanizmach przekładni. Badamy więc m.in. pracę synchronizatorów, poduszek mocujących, łożysk i kół zębatych. Wykorzystując diagnostykę komputerową, precyzyjnie oceniamy sprawność pojazdu. Działamy szybko, bo dzięki ścisłej współpracy z firmami kurierskimi magazyn uzupełniamy w 24h. Gdy klient oczekuje serwisu skrzyń manualnych w samochodach ciężarowych, od razu jesteśmy gotowi do działania.

Szybka naprawa układów napędowych

Wykonujemy naprawę układów napędowych, m.in. w Wielkopolsce, którą również poprzedza wnikliwa analiza ekspercka. Usterka często wynika bowiem m.in. z uszkodzeń automatycznych skrzyń biegów i przegubów oraz zużycia elementów sprzęgła. Pomoc w zlokalizowaniu usterki oferują doświadczeni specjaliści Mamet. Nasza misja to oddanie kierowcy w pełni sprawnego auta w jak najkrótszym czasie. Zapraszamy do naszego warsztatu w Nowym Luboszu, na ul. Kościańską 49. .

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata