Naprawa skrzyń Solbus

Z czego znany jest Solec Kujawski? Oczywiście z Fabryki Autobusów Solbus Sp. z o.o. i produkowanych tam dużych pojazdów. Flagowym produktem tej marki były miejskie autobusy na LNG, czyli napędzane gazem ziemnym. Firma regularnie odradzała się jak feniks z popiołów, dlatego po dzień dzisiejszy Solbusy są modernizowane i z powodzeniem wykorzystywane choćby w transporcie miejskim na drogach polskich miejscowości.

Potrzebujesz fachowej pomocy w naprawie skrzyni biegów Solbusa? Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści czekają na Ciebie!

Skrzynia biegów Solbus i doświadczenie Mamet

Do specjalności firmy Mamet należy m.in. naprawa skrzyni biegów słynnych Solbusów. Dominującym trendem w przypadku autobusów miejskich jest zakup maszyn z automatem. Starsze pojazdy nadal funkcjonują jednak skutecznie na wersji ręcznej. Firma Mamet zatrudnia profesjonalistów, którzy od lat doskonalą swoje umiejętności w naprawie skrzyni biegów Solbusów, dlatego możecie mieć pewność, że prace wykonamy dbając o najwyższą jakość. Wykazujemy się nie tylko rozległą wiedzą fachową, ale posiadamy także odpowiedni sprzęt, zaś najbardziej typowe elementy naprawcze przechowujemy w naszym magazynie na stanie. Zgłoście się do nas, a my przywrócimy sprawność Waszym pojazdom! W pierwszej kolejności przeprowadzimy kontrolę oraz przegląd, na życzenie klienta wymienimy także olej.

Nasza działalność nie ogranicza się wyłącznie do naprawy skrzyni biegów Solbusów. Jeśli potrzebujecie części zamiennych, pomożemy Wam wybrać właściwe do Waszego pojazdu, zamówimy je u odpowiedniego producenta i wyślemy bezpośrednio do Was.

W zależności od możliwości technicznych naprawy przeprowadzimy na oryginalnych częściach lub zamiennikach, po wcześniejszym zaakceptowaniu kosztorysu przez klienta.

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata