Serwis skrzyń ZF Ecomat

Jazda autobusem miejskim to nie lada wyzwanie dla każdego kierowcy. Z jednej strony potrzeba umiejętności, aby taką maszyną jeździć, a po drugie trzeba dbać o pasażerów. Właśnie z tego względu wiele współczesnych autobusów miejskich wyposaża się w nowoczesne, automatyczne skrzynie biegów ZF Ecomat. Co je wyróżnia spośród innych przekładni? Dynamika, niezawodność, ale też płynne, niemal niezauważalne zmiany biegów, a tym samym zupełny brak szarpania. Jak jednak wiadomo, autobusy miejskie eksploatuje się zarówno w dzień, jak i w nocy, a tym samym nawet tak solidna konstrukcja, jak skrzynia biegów ZF Ecomat prędzej czy później ulegnie awarii. Co w takiej sytuacji proponujemy? Kontakt z nami — w naszym serwisie regeneracja, naprawa i remont skrzyni biegów ZF Ecomat odbędzie się w mgnieniu oka!

Twój zaufany serwis automatycznych skrzyń biegów ZF Ecomat

Czym w ogóle charakteryzują się przekładnie marki ZF, zwłaszcza gdy chodzi o model Ecomet oraz EcoLife? W obu przypadkach mechanizmy najczęściej montuje się w autobusach miejskich. Od roku 2006 wcześniej wspomniany producent wprowadził możliwość kupna pięcio- albo sześciobiegowej skrzyni, wycofując modele z czterema przełożeniami. Oprócz tego opisywane warianty mechanizmu ZF słyną z ekonomicznej i ekologicznej pracy, a także praktycznie niezauważalnych, płynnych zmian biegów.

Jeżeli zdarzy się sytuacja, w której konieczna będzie naprawa skrzyni biegów ZF EcoLife albo układów napędowych ZF Ecomat, serdecznie zapraszamy Was do naszego serwisu! Zaraz po odstawieniu pojazdu zabierzemy się do pracy, rozpoczynając całe zadanie od przeglądu oraz kontroli. W ten sposób „nakreślimy” plan działania, aby cała naprawa skrzyni biegów automatycznych ZF Ecomat została przeprowadzona szybko, sprawnie i — co najważniejsze — efektywnie. Na co jeszcze możecie liczyć, jeśli chodzi o warsztat Mamet? W naszym serwisie skrzyń automatycznych ZF Ecomat możecie od razu zaopatrzyć się w niezbędne części zamienne. Preferujecie oryginalne podzespoły? A może stawiacie na nieco tańsze, lecz równie funkcjonalne zamienniki? W każdym przypadku znajdziecie dokładnie to, czego potrzebujecie!

Manualne i automatyczne skrzynie biegów — naprawa ZF Ecomat

Naprawa automatycznej skrzyni biegów ZF Ecomat, ale też każdego innego modelu, to niełatwe zadanie. Aby mieć pewność, że regeneracja odbędzie się szybko i sprawnie, oddajcie przekładnie do specjalistów! Możecie dostarczyć nam cały pojazd albo samą skrzynię, a w obu sytuacjach doprowadzimy Wasz układ napędowy do stanu świetności. Jesteście zainteresowani? Jeśli tak, nie zwlekajcie — zachęcamy do kontaktu!

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata