Naprawa skrzyń automatycznych i manualnych Wolsztyn

Skrzynia biegów to element pojazdu odpowiadający za przełożenie mocy silnika na napęd. Przy zmianie biegu na wyższy następuje spadek momentu obrotowego i wzrasta moc pojazdu. Zarówno przekładnie manualne, jak i te automatyczne mogą ulegać awariom. Zwykle przyczyną usterki jest nieumiejętne użytkowanie. W przypadku skrzyń manualnych może to wynikać ze zbyt płytko wciśniętego sprzęgła lub zmieniania biegów na siłę. Inaczej sprawa wygląda z przekładniami automatycznymi. Do awarii może bowiem dojść w sytuacji, w której kierowca wrzuci bieg do jazdy na przód w momencie, gdy pojazd będzie w trakcie cofania. Zaobserwowałeś niepokojące sygnały, sugerujące awarię skrzyni biegów? Zgłoś się do Mamet! Oferujemy naprawę i regenerację skrzyń manualnych w samochodach ciężarowych i automatycznych w pojazdach różnego typu dla klientów z Wolsztyna. 

Profesjonalny serwis skrzyni biegów w Wolsztynie

Firma Mamet specjalizuje się w kompleksowej naprawie układów napędowych – manualne i automatyczne skrzynie biegów, tylne mosty, osie itd. Nasza kadra zna się na pojazdach różnych marek. Obsługujemy samochody ciężarowe — naprawa skrzyń manualnych oraz osobowe, maszyny rolnicze, budowlane, górnicze, szynowe i specjalistyczne, w których realizujemy usługi związane ze skrzyniami automatycznymi.

W naszej ofercie znajdziesz naprawę i regenerację skrzyń biegów. Czym różnią się te dwa pojęcia? Naprawa automatycznej skrzyni biegów obejmuje wymianę już uszkodzonych elementów na nowe. Z kolei regeneracja jest pojęciem bardziej złożonym. Polega ona na przeglądzie wszystkich ważnych dla funkcjonowania mechanizmów wewnętrznych i przetestowanie ich na działanie różnych sił. Cały proces poprzedzony jest wykonywaną przez naszych fachowców diagnostyką. W trakcie procesu regeneracji skrzyni biegów mechanik rozkłada ją na części i dokonuje oceny, które z nich są mocno zużyte lub uszkodzone. Po wyregulowaniu luzów i wymianie wszystkich wadliwych elementów skrzynia biegów jest ponownie składana i konserwowana. Wycena zależy od stopnia uszkodzenia i zużycia poszczególnych części.

Remont skrzyni biegów? Wybierz Mamet!!

Mamet to firma, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem związanym z naprawami układów napędowych. Dlatego jeśli zależy Ci na profesjonalnym serwisie automatycznych skrzyń biegów, to jesteś w odpowiednim miejscu. Nasi specjaliści mieli już do czynienia z niejednym trudnym przypadkiem, dlatego podejmą się nawet tych bardziej skomplikowanych napraw. Skorzystaj z naszego serwisu skrzyń automatycznych, a przekonasz się, jak solidną pracę wykonujemy. Gwarantujemy przystępne ceny i szybkie terminy realizacji.

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata