Naprawa skrzyń automatycznych i manualnych Czempiń

Trudno wyobrazić sobie dobrze funkcjonujący pojazd bez sprawnej skrzyni biegów. Jest to w końcu jeden z najważniejszych mechanizmów. Odpowiada za zmianę przełożenia i służy do przekazywania mocy z silnika na napęd pojazdu. Warto więc zadbać, aby skrzynia biegów była w bardzo dobrym stanie. Do jej awarii może dojść w wyniku wad konstrukcyjnych, które powstały w trakcie produkcji pojazdu. Głównym powodem wystąpienia usterki jest jednak nieumiejętne korzystanie z auta. Zauważyłeś luzy na drążku w momencie, gdy masz zapięty bieg, a może Twój samochód szarpie i wydaje nietypowe odgłosy? Warto się temu przyjrzeć, zanim dojdzie do poważniejszej awarii. Firma Mamet oferuje profesjonalną regenerację i naprawę automatycznej skrzyni biegów dla kierowców z Czempinia.

Uszkodzona skrzynia biegów w Czempinie? Mamet służy pomocą!

Firma Mamet oferuje kompleksową naprawę układów napędowych dla klientów z Czempinia. W naszej ofercie znajduje się m.in. serwis automatycznych skrzyń biegów, naprawa osi i tylnych mostów w pojazdach różnych marek. W pojazdach osobowych, dostawczych, maszynach budowlanych, górnicze i do zadań specjalnych realizujemy usługi serwisu skrzyń biegów automatycznych. Na tym jednak nie kończy się nasza oferta. Obsługujemy również samochody ciężarowe, w których wykonujemy dodatkowo naprawy manualnych skrzyń biegów.

Naprawa skrzyń automatycznych — zaufaj naszym fachowcom!

Zajmujemy się głównie regeneracją i naprawą skrzyń automatycznych. Zatrudniamy fachowców, którzy swoje doświadczenie zdobywali w autoryzowanych serwisach motoryzacyjnych. Do naszej pracy podchodzimy z pasją, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować usługi na najwyższym poziomie. Dokonamy skutecznej diagnostyki stanu skrzyni biegów Twojego pojazdu oraz wymienimy wszystkie uszkodzone elementy na sprawne. Mamet oprócz serwisu skrzyni biegów oferuje regenerację. W jej trakcie elementy zużyte, które w krótkim czasie mogłyby doprowadzić do awarii, są wymieniane na nowe. Regeneracja obejmuje między innymi wymianę łożysk, osłon, pierścieni, opasek zaciskowych, kontrolę wału napędowego i klinów oraz śrutowanie. Konieczna jest także regulacja występujących luzów. Dzięki temu żywotność skrzyni biegów znacznie się wydłuża, a Ty zyskujesz pewność, że nie zaskoczy Cię jej awaria..

Szybkie terminy realizacji i przystępne ceny to tylko część z korzyści płynących ze współpracy z firmą Mamet. Skorzystaj z serwisu skrzyń automatycznych oferowanego mieszkańcom Czempinia i zapewnij sobie nowy komfort jazdy. Zapraszamy do kontaktu!

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata