Naprawa automatycznych skrzyń biegów – woj. łódzkie

Skrzynia biegów jest ważnym mechanizmem w każdym pojeździe. Bez niej trudno wyobrazić sobie jazdę samochodem. Jednak element ten może się uszkodzić, co często doprowadza do unieruchomienia auta. W takich sytuacjach konieczny jest remont przekładni. W naszym warsztacie zajmujemy się przede wszystkim regeneracją i naprawą automatycznych skrzyń biegów. Usługi kierujemy m.in. do klientów z województwa łódzkiego. Zapewniamy dokładność i konkurencyjne ceny. Wyróżnia nas też szybkość działania. Zapraszamy do współpracy!

Naprawa skrzyń biegów – diagnostyka i wymiana części

W większości przypadków naprawy skrzyni biegów przeprowadzamy w naszym warsztacie w Nowym Luboszu. Jednak jeżeli istnieje taka możliwość, to czynności te wykonujemy u klienta. Kierowców z województwa łódzkiego zapewniamy, że podczas realizacji tego typu zadań nie korzystamy z pomocy podwykonawców. Proces naprawy przekładni składa się z kilku etapów. Na początku podejmujemy się znalezienia źródła awarii. W tym celu staramy się wykonywać wyjazdy serwisowe, aczkolwiek nie zawsze jest to możliwe. Pozwalają one rozpoznać objawy uszkodzenia skrzyni biegów, a to ułatwia wykrycie usterki i podjęcie właściwych działań. Podczas napraw automatycznych skrzyń biegów dla klientów z woj. łódzkiego wykorzystujemy oryginalne części lub ich zamienniki. Możemy też zastosować wysokiej jakości elementy używane. Pracownicy naszego warsztatu specjalizują się w usuwaniu awarii skrzyń automatycznych w pojazdach ciężarowych. Poza nimi podejmują się także remontów przekładni w autach osobowych, autobusach oraz wszelkiego innego rodzaju maszynach.

Regeneracja skrzyni biegów automatycznej i manualnej

Kierowcy samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów z woj. łódzkiego mogą zlecić nam przeprowadzenie regeneracji skrzyni biegów. Odnawiamy zarówno przekładnie automatyczne, jak i manualne (tylko w ciężarówkach). Mamy wieloletnie doświadczenie w tego typu pracach. Proces regeneracji zawsze zaczynamy od zweryfikowania stanu poszczególnych elementów skrzyni. W tym celu sprawdzamy np. pracę poduszek mocujących, synchronizatorów, a także łożysk oraz kół zębatych. Aby mieć 100% pewności, przeprowadzamy również diagnostykę komputerową. Dzięki niej możemy dokładnie ocenić sprawność skrzyni biegów i wskazać wszelkie usterki mechanizmu. W trakcie regeneracji przekładni odnawiamy wyeksploatowane części lub zastępujemy je nowymi.

skrzynia biegów automatyczna

KONTAKT

Łukasz Pikosz- automatyczne skrzynie biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych- naprawy, części
tel: 608-105-407
e-mail: lukasz.pikosz@mamet.com.pl

Piotr Sarna – manualne skrzynie biegów, skrzynie redukcyjne, tylne mosty, osie w pojazdach ciężarowych i autobusach- naprawy, części
tel: 608-105-406
e-mail: piotr.sarna@mamet.com.pl

Szymon Jurga – doradztwo serwisowe
e-mail: szymon.jurga@mamet.com.pl

Maciej Srokowski – doradztwo serwisowe
e-mail: maciej.srokowski@mamet.com.pl

“MAMET” Serwis Układów Napędowych 2021 © Made with passion by IT-COMP Przemysław Dolata